Наші програми:


Основи рисунку. Розуміння побудови об'єктів, середовища, тварин, портрету, тіла людини. Світлотіні. Основи перспективи. Базові та необхідні знання на шляху до сміливої та вільної реалізації ваших ідей. Будь то портрет, ілюстрація, комікс або дизайн.

Живопис. Містить в собі правила кольорознавства. Різні техніки, такі як: акварель, акрил, пастель, олійний живопис. Допоможе вам вільно оперувати різними правилами гармонії кольору в роботах. Також у фотографії та дизайні.

Композиція. Один із найбільш важливих предметів, який потрібен всім художникам і дизайнерам. Правила грамотного розташування об'єктів, плям та ліній в композиції. Їх взаємодія між собою. Використання золотого перетину і багато інших корисних вправ, які допоможуть вам стати професіоналом у вашій творчій галузі.

Ілюстрація. Розкриє ваш творчий потенціал як художника, що володіє власним стилем і смаком. На основі об'єктивного дослідження шляхом отримання базових знань зі живопису, рисунку та композиції.

Британська програма. (Створення скетчбука). В цей цікавий курс входить вивчення всіх вище перерахованих предметів, шляхом їхнього конспектування та ілюстрування в скетчбуці. Детального дослідження матеріалу, який ви вивчаєте.

Пластична анатомія людини. В цей предмет входить вивчення людини з позиції геометричних форм. Також вивчення пропорцій, механіки роботи тіла, суглобів, м'язів людини.

Пластилінова ілюстрація. Дуже цікава техніка, особливо для дітей. Розвиває дрібну моторику та творчий підхід.

 Підготовка до вступу

- Рисунок: від основ, простих геометричних форм, до гіпсових моделей.

Живопис: вправи, тренувальні етюди, основи кольорознавства. 

Акварель, акрил, гуаш.

Композиція: основи, вправи. Правила та прийоми композиції.