Відгуки


Julia Shybunka


Я буду перша)))ось вже пройшов рік відколи я записалася в Арт школу))я дуже щаслива ,що маю шанс там навчатися,і тому я хочу розповісти про свої враження :

1.я дуже задоволена якістю навчання.Як було сказано у цій статті ,що до кожного учня є особливий і індивідуальний підхід))так і є насправді )на мою думку ,це допомагає мені виражатися і створювати щось своє)

2.викладачі дійсно професійного рівня)завжди допомагають і пояснюють))і найбільше ,що я ціную у викладачах -це те,що вони ніколи не нав'язують своєї думки))


3.Завжди особлива атмосфера і класні люди))такої концентрації оригінальних і цікавих людей я ще ніде не зустрічала)

4.І основне ))в нас завжди є печеньки і чай(а спеціально для кавоманів -кава))
Я ще б багато всього можу розказати про це місце ,але збережу хоча б крихту таємничості)


Тому ,якщо хтось ще вагається над 

тим ,чи записатися, перестаньте вагатися і нарешті запишіться ,і ні краплі не пошкудуєте)


Olenka Kunyk


Таку хорошу компанію, яка тебе буде підтримувати, милуватись твоїми роботами під час сумісного чаювання чи кавування та поїдання солодощів:), говорити про купу всякого цікавого, особливо, пов'язаного із подальшим розвитком у мистецтві, давати хороші поради, разом вселитись та просто говорити про життя, дуже важко знайти, але тут, в Арт-школі, збираються саме такі люди, як діти, так дорослі, лектори, студенти, учні, підприємці - всіх тут об'єднує мистецтво та прагнення самовдосконалення і просто життя:)
Мені здається, що ті, хто потрапляють сюди, йдучи за своєю мрією, з кожним новим заняттям, знайомством з такими ж як він, стають щасливішими)) так і зі мною)
Часто бракувало часу на те, щоб почати нарешті займатись тим, що дійсно лежить тобі до душі, і от воно сталось))) Кожне нове заняття дарує безмежний позитив, нові знання, якими діляться найкращі викладачі малювання, розуміючі, досвідчені та просто цікаві люди)))
Тож, мені дуже пощастило, тут справді можна розвиватись та йти догори, і не боятись нічого, навіть малювати череп:)), коли тебе оточують такі люд та так затишна атмосфера)))
Дякую Мар'янці, ти велика молодець, що створила таке чудове місце, яке допомагає людям йти до свої мрії!)))

Інна Музика 


Школа подобається. Заклад дійсно можна назвати школою, бо тут вчать, як малювати, а не просто малюють. Індивідуальний підхід у всьому: графік, вік, рівень вмінь.

Прекрасні аудиторії, спеціалізовані з правильним світлом.

Викладацький склад зацікавлений у своїй роботі. Практикуються домашні завдання з подальшим обговоренням та виправленням помилок. Рекомендую всім, хто хоче поступати, а також просто тим, хто давно мріяв навчитись малювати.
Єдине побажання: хотілось би більше теоріїї, або списку рекомендованої літератури для самостійного освоєння. 

Мар'яна Гетьман


У цій школі я навчалась два роки . З початку я вагалась чи варто записуватись , але все ж наважилась і не пожаліла .
Словами просто не передати наскільки надзвичайна атмосфера панує в аудиторії. Під час навчання у викладачів є індивідуальний підхід ,навіть для тих хто немає ніяких навичок.( кожен отримує доступне пояснення та індивідуальне завдання)
Завдяки цій школі кожен з нас розкриває свій талант та може створити щось своє та незвичайне .
За ці два роки навчання я відкрила для себе багато чого нового та цікавого.
Дуже ДЯКУЮ цій школі за чудові та веселі заняття , на яких я отримала море знань та нових навичок. Я дуже щаслива що Ви з'явились у моєму житті))) 

Галина Кошла

Сюди прийшла у вересні минулого року, ходжу по суботах вранці, а до того малюванням нігде, крім як вдома, не займалась. Побачила рекламу у фейсбуці, написала на вказаний номер, узгодила адресу і графік занять. Оплатити можна на місці або перевести гроші на картку, кому як зручніше.

Перше, що вражає, коли опиняєшся всередині - саме приміщення, багато світла і простору. Ну і така гарна творча атмосфера, як без неї - музика ненав'язлива, всі уважно сидять і щось там малюють. А за що мені полюбилось перше заняття, так то за неповторне відчуття безпорадності, коли перед тобою кладуть картинку, порожній аркуш, дають в руки олівець, пояснюють, що до чого, і кажуть "давай!". А в тебе одразу дві руки стають лівими, ще й навколо інші учні (більшість явно молодші від тебе) невимушено закінчують собі чергові шедеври. Але коли перестаєш оглядатися по сторонах, страх осоромитись якось сам собою минає. Іііі... той перший малюнок зусиллями моєї мами вже висить вдома в рамочці, а там і до світового визнання недалеко (але це не точно).
Окреме "дякую" для Yura Shkruba, вчить мене недавно, але вже встиг проявити себе як крутий викладач - приязний, обізнаний з предметом, і - увага - не скупий на похвалу. Та, не тільки діти тішаться, коли їх хвалять. Плюс на дурні помилки реагує спокійно і без зайвого читання моралі, завжди поможе виправити, не намагаючись притому зробити всю роботу за мене. Єдине, до чого треба звикнути - що трохи підганяє, коли за мольбертом починаю літати в хмарах, але в перспективі бачу, що воно й на краще.
Словом, тепер цілий тиждень чекаю тої суботи. Шкодую тільки про те, що не додумалась почати раніше. Любите малювати, шукаєте нове хобі, збираєтесь вступати на творчі спеціальності - наважуйтесь та й приходьте, не чекайте довго, думаю, кожен для себе візьме щось корисне.